Знижені в ціні товари за закупівельними цінами для соціально незахищених громадян

В рамках реалізації соціальної програми підвищення добробуту громадян «Міжнародний Дисконт Клуб «Соціальне Відродження» працює проект по забезпеченню українців, що відносяться до соціально незахищених категорій дешевими товарами масового споживання.

Завдяки партнеру «Громадського Руху «Соціальне Відродження» Мельнику В'ячеславу Володимировичу, керівнику товарної бази ми маємо можливість закуповувати товари що відносяться до категорії «уцінені» по залишковим цінам - дрібну кухонну побутову техніку, кухонний і столовий посуд, тощо.

Товари уцінені з наступних причин:
  • мають незначний дефект, що не впливає на функціонування виробу, але порушують товарний вигляд (подряпини, вм'ятини);
  • мають не критичний дефект, але придатні для використання (у сковорідки відламана половина рукоятки і т.д.)
  • некомплект (наприклад некомплект сервізу, відсутній зарядний шнур, м'ясорубка, сковорода без ручки і т.д.), можуть використовуватися після комплектації;
  • мають заводські дефекти, і функціональні після усунення дефектів;
  • повернення товару - вироби абсолютно нові. Слід віддати належне порядності В.В. Мельника, дані товари не виставляються на повторну реалізацію, а передаються на уцінку.
  • виріб пройшов гарантійний ремонт, а покупець отримав заміну.
На момент завезення з бази актив ГРСВ, в разі потреби, проводить дрібний ремонт і укомплектування товарів.

Після чого товари реалізуються громадянам що відноситься до соціально незахищених верств населення за закупівельними цінами.

Таким чином громадяни можуть знизити власні витрати і придбати нові уцінені товари за цінами в три чотири рази нижче ринкових.

Частина з цих товарів (нових з повернення) ми направляємо на інші наші соціальні заходи, наприклад робимо подарунки на день народження особам з числа дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків.

На жаль, цей механізм діє тільки по місту Києву, так як база знаходиться в столиці, а ціна товарів нижче вартості перевезення поштовими операторами. Завдяки відсутності витрат на пересилку по Україні і зберігається доступність товарів для українців з низьким доходом.

Але ми впевнені, що з розвитком регіональних відділень «Громадського Руху «Соціальне Відродження» його програм, ми зможемо зробити доступними подібні товари і в інших населених пунктах України.