Акція: День Народження сироти!

«Громадський Рух «Соціальне відродження» підтримує діяльність та ініціативи своїх партнерів, що працюють в полі захисту інтересів наших співгромадян, що відносяться до соціально незахищених категорій. Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям сиротам «Надія», в особі Голови правління Катанової Ніни Володимирівни, виступила з ініціативою проведення святкування днів народжень дітей сиріт та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків.Під час нашої співпраці з фондом, став помітний факт того, що Ніна Володимирівна за рахунок власної пенсії систематично годує і надає підтримку не тільки молоді яка приходить до неїі, що відноситься до контингенту фонду, а й іншим незаможним громадянам, що звертаються до неї за допомогою. А шукають підтримку у Ніни Володимирівни пенсіонери, переселенці, чули про її гостинність.

Саме тому актив ГРСВ сприяє її діяльності і підтримує ініціативи фонду. Звичайно основне навантаження по організації святкувань дня народження лягає на Ніну Володимирівну. До витратної частини фонду відноситься і святковий стіл організований як правило на кошти його керівника.

А ОДСВ виділяє подарунок зі своєї програми уцінених товарів для соціально незахищених громадян.

Нагадуємо, що «Громадський Рух« Соціальне відродження »в рамках власної програми« ОДСВ Робота », надає робочі місця в Україні і Євросоюзі, а також може сприяти створенню індивідуального підприємництва особам з числа дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, так само як і іншим співгромадянам які мають потребу у працевлаштуванні. Детальну інформацію про програму «ОДСВ Робота», можна знайти на цьому сайті, а також на спеціалізованому за посиланням...

Фото по темі статті:Фото по темі статті: