Вручення сертифікату "Надійного постачальника" керівнику СПД Мельник за підсумками роботи I півріччя 2017 року

На засіданні внутрішньої сертифікаційної комісії ГО «Громадський Рух «Соціальне Відродження» 05.09.2017 р. прийнято рішення про надання сертифікату під № 001.

Рішення внутрішньої сертифікаційної комісії ГРСВ:

Уповноваженими представниками сертифікаційної комісії ГО «Громадський рух «Соціальне Відродження» було проведено ряд заходів за сертифікаційною оцінкою діяльності підприємства СПД Мельник, що показали високий результат тестування:
  • опитування вибіркової частини корпоративних клієнтів і кінцевих споживачів торгового підприємства на лояльність і професіоналізм обслуговування, якість реалізованих товарів і послуг;
  • контрольні закупівлі;
  • знайомство з трудовим колективом підприємства і його роботою на виїзді.
Комісією було враховано активну участь керівництва і трудового колективу підприємства в забезпеченні соціально незахищених громадян товарами і послугами на пільгових умовах.

На підставі зібраної інформації сертифікаційна комісія ГО «Громадський рух «Соціальне Відродження» прийняла рішення надати підприємству СПД Мельник сертифікат «ВІДПОВІДАЛЬНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА» за перше півріччя 2017 року.

Дата засідання сертифікаційної комісії 05.09.2017 р.
Номер сертифіката № 001

Нижче ми докладаємо макет сертифікату. Оригінал, був вручений керівнику СПД Мельник - В'ячеславу Володимировичу Мельнику за підписом керівника та печаткою ГРСВ.