Подяка українському підприємцеві В'ячеславу Мельнику від керівництва ГРСВ

Раніше ми писали, що рішенням внутрішньої сертифікаційної комісії ГРСВ 05.09.2017 року підприємству СПД Мельник був наданий сертифікат «Надійного постачальника» за підсумками роботи I півріччя 2017 року.

В той же день, керівництво ГРСВ прийняло рішення вручити керівнику СПД Мельник - В'ячеславу Володимировичу Мельнику подяку за довгострокову активну участь в ряді соціальних програм і підтримку ГРСВ в період її становлення.
В'ячеслав Володимирович, будучи людиною порядною і небайдужою до проблем і сподівань своїх співгромадян, в важкий історичний період почав не словом, а ділом допомагати благому починанню громадських діячів.

І хоча нестандартні підходи громадської роботи активу майбутнього ГРСВ багатьма спочатку сприймалися скептично, В'ячеслав Володимирович знайшов в собі громадянську мужність і зайняв активну позицію в становленні і розвитку організації.

Завдяки його початковому сприянню та копіткій безкорисливій роботі цілого ряду патріотів нашого народу і держави були апробовані і реалізуються програми формування робочих місць в Україні, розвитку індивідуального підприємництва, забезпечення незаможних товарами за зниженими цінами, розвиваються програми дисконтна і підтримки українських підприємців.

При своїй діяльної позиції, В'ячеслав Мельник людина скромна і не любить пишних похвал. Тому, зустріч з керівництвом ГРСВ відбулася в його офісі, де голова правління ГО «Громадський Рух «Соціальне Відродження» Михайло Романенко вручив В'ячеславу Володимировичу сертифікат і подяку.

Ми знову приносимо йому і трудовому колективу СПД Мельник наші щиру подяку і побажання фінансового процвітання в майбутньому 2018 році!