Новорічне звернення ГО «Громадський Рух «Соціальне Відродження» до народу України!

Цей рік був важким для трудового народу України. Олігархічний легіон реформаторів прикриваючись популістською демагогією провів бліцкриг по знищенню соціального щита кожного українця, гарантованого йому конституцією України і вистражданого кров'ю наших предків.

Політикани псевдо-месії, користуючись довірою громадян, забалакали і відводять в сторону увагу народу від боротьби владних кланів за першість в розподілі загальнонародного надбання, ведучи народ України до фізичного знищення, а державу до економічного краху і територіального розпаду.

Але, в самому українському народі зріє золоте зерно, здатне згуртувати та спрямувати народ України на шлях розсудливості і творчого творення. Вже сьогодні громадські та волонтерські організації об'єднують людей небайдужих до потреб наших співгромадян.

Усвідомивши виклики, поставлені перед нами історичним періодом, народні активісти можуть переосмислити свою роль, завдання і механізми забезпечення колективного виживання співгромадян.

Неможливо, розпорошивши загальнонаціональні зусилля, вирішити проблеми окремого громадянина або однієї соціальної групи, не задовольнивши системно потреби народу і держави в цілому. 

Об'єднавши ж сили, активісти здатні поетапно вивести Україну з політико-пропагандистського сюрреалізму, а потім і з загальнонаціональної та державної кризи.

Ми віримо, що 2018 рік стане переломним для свідомості української нації. Народ відомий колективною волею і пам'яттю величі справ наших предків в майбутньому році почне прокидатися від ролі залежного в світовому співтоваристві. І посяде гідне, рівноправне місце в ряду самодостатніх народів планети.

А нашим співвітчизників актив ГРСВ бажає в наступаючому році міцного здоров'я, душевного спокою, миру в державі і впевненого погляду в майбутнє.

Голова правління ГО «Громадський Рух «Соціальне Відродження» Михайло Романенко