Діда Мороза мають право чекати не тільки діти депутатів!

Акція "Громадського Руху "Соціальне Відродження": Дід Мороз для дітей з малозабезпечених сімей!

В слід за падінням економіки в Україні зростає і соціальна напруженість в суспільстві. Накладаючи вето на Діда Мороза можновладці переслідують ряд власних вигод. Одна з них - приховування розуміння неплатоспроможності українця у власних очах. Мовляв дорогі українці, не запрошуйте Діда Мороза і не помітите, скільки українських сімей вже не в змозі оплатити своїм дітям довгоочікувану новорічну казку. Повноцінної ж заміною, що пропонується владою, св. Миколай в розумінні дітей бути не може, адже Миколай в будинок не приходить і тільки пряники під подушку кладе.

Розуміючи, що не тільки діти депутатів, а й всі інші юні українці мають законні права на повноцінне новорічне свято актив ГРСВ прийняв рішення провести акцію: Дід Мороз для дітей з малозабезпечених сімей!

Звичайно, ми не можемо забезпечити свято великій кількості дітей, адже наш Дід Мороз приходить не до навчального закладу, а в окремі родини. Адже кожна дитина хоче, щоб Дід Мороз прийшов саме до нього, в цьому і реалізуються особисті надії та сподівання кожної дитини незалежно від наявності у його тата владного мандату.

Ми віримо, що в міру розвитку ГРСВ, як народного руху і збільшенням кількості активістів, що приєдналися до нас, небайдужих до морального і духовного розвитку дітей України, в майбутньому разом ми зможемо забезпечити довгоочікуване свято більшій кількості маленьких українців.