Участь ГРСВ у виставці. Український Дім, березень 2018 року

15-18 березня 2018 року в Українському Домі відбулася Книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА - 2018».

16-18 березня ГО «Громадський Рух «Соціальне Відродження» на виставці представляв Глава правління ГРСВ Михайло Романенко.

Початково кияни та гості столиці були орієнтовані на придбання книг і навряд чи припускали зустріти на виставці представників громадської організації. Найчастіше їх першою реакцією було здивування або початкова недовіра до пропозиції ознайомитися з інформацією на розкладції. Відчувалося, що подібна реакція викликана загальною втомою громадян від перенасичення популістської, безперспективної «діяльності» окремих представників громадсько-політичного ринку України.

Але при подальшому розгляді інформації, багато відвідувачів вступали в бесіду, уточнюючи деталі пропонованих програм. Задавали питання про діяльність ГРСВ і бачення нашим активом подій і перспектив в суспільстві і державі.

Сподіваємося, що за результатами роботи нашої інформаційної «точки» ми придбаємо не тільки нових співчуваючих прихильників, а й активних партнерів з числа представників громадських організацій, трудових колективів, підприємців і активних співгромадян.

Участь ГРСВ у виставці стало можливим завдяки партнерській допомозі Голови Київської організації Політичної партії «Український Дім» Краско Ольги Андріївни.

Ми дякуємо пані Ользі за активну підтримку популяризації ГРСВ і програм, що просуваються нами.

На фото: Голова правления ГО «Громадський Рух «Соціальне Відродження» Михайло Романенко