Які продукти підробляють найчастіше

У гонитві за прибутком нечисті на руку підприємці часто підробляють продукти, а то і зовсім ліплять цукерку з самі знаєте чого! - повідомляє hyser.com.ua

Ми звикли чути про фальсифіковані продукти. На що звернути увагу перед покупкою?

Сир


Натуральний сир – дуже корисний продукт, проте підроблений не має з ним нічого спільного. Для створення підробки виробники використовують пальмову олію замість молока і додають до нього величезну кількість харчових барвників. Купуй сир на вагу, коли його відрізають від кола, на якому ти зможеш прочитати склад і місце виробництва.

Також звертай увагу на зовнішній вигляд сиру: справжній найчастіше матиме блідий колір, тоді як підробка – насичений жовтий або помаранчевий, а про наявність рослинних жирів розкажуть крапельки на поверхні сиру.

Мед


Натуральність меду можна перевірити кількома способами:

Підроблений мед має присмак паленого цукру.
Його рекомендують зберігати в холодильнику (натуральному меду він не потрібен).

Якщо вдома є хімічний олівець, опустіть його грифель в мед. Якщо продукт забарвиться синім, це говорить про те, що його розбавили цукровим сиропом або водою.

Фальсифікують бджолині ласощі, як правило, змішуючи мед, крохмаль і соєве борошно або розбавляючи нектаром, що теж неправильно.
Будь ласка, зробіть #репост, допоможіть поширити інформацію!
Та приєднуйтесь до наших груп в соцмережах.
Копчена риба

Ні для кого не секрет, що багато виробників копченої риби вже давно не заморочуються і готують її за допомогою «рідкого диму». Однак, не всі знають, що такий спосіб приготування може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям, через те, що рідкий дим вважається небезпечним канцерогеном.

Щоб уберегтися від підробки, запам’ятай: м’ясо риби натурального копчення має жовтуватий відтінок, а в районі шлунка ти можеш побачити жир такого ж кольору.

Мелену каву

Мелену каву, придбаний в супермаркеті, може таїти в собі багато не дуже приємних сюрпризів: щоб здешевити виробництво, до нього додають соєві боби, ячмінь і навіть пшеницю! Щоб бути повністю впевненою в тому, що ти п’єш, купуй кави в зернах і перемелюють їх самостійно.

Шафран


Закономірно, що найдорожчу прянощі в світі дуже часто підробляють. Під виглядом шафрану нам з тобою продають подрібнену куркуму, календулу або чорнобривці, а, в гіршому випадку, до них додають ще й цегляний пил. Що не попастися на пастку шахраїв, запам’ятай: справжній шафран продають у вигляді тонких темно-червоних ниточок, практично ніколи не подрібнюючи.

Оливкова олія

Ще один недешевий продукт, який дуже часто підробляють, змішуючи з соєвим, кукурудзяним або пальмовою олією. Щоб не попастися на підробку, купуй оливкова олія лише перевірених виробників. Якщо ж ти ще не визначилася, кому довіряти, проведи з продуктами різних марок експеримент: налий масло в склянку і постав його в холодильник – справжнє оливкова олія утворює осад.