Про нас

Громадська організація «Громадський рух «Соціальне Відродження» (ГРСВ) була зареєстрована навесні 2017 року. Її поява стала відповіддю на виклики сьогоднішнього історичного періоду, що стоять перед народом України.

Економічна та політико управлінська криза держави десятого небачених раніше в країні масштабів. Можновладні олігархічні клани, руйнуючи державу, в спробі дотиснути з економіки країни максимальний прибуток, не тільки поставили на межу фізичного виживання український народ, а й продавши суверенітет країни, поставили під сумнів існування самої держави Україна.

Олігархічні партії та їх буферні партійні проекти спрямовані на обслуговування олігархів і утримання влади за всяку ціну та не задовольняють потреб народу.

Партії, що мають походження з низів (підтримувані представниками середнього класу), позбавлені достатнього фінансування не можуть скласти хоч якусь значиму конкуренцію та приречені в конкурентній політичній боротьбі. Їх лідери та активи традиційно орієнтовані в своїй роботі на постійну політичну боротьбу за мандати, а не на предметне вирішення нагальних проблем своїх виборців.

За фактом такий стан речей має замкнутий цикл - народні партії декларують готовність допомогти народу, але тільки після приходу до влади. Але до влади їх не допускають, тому такі партії полегшити життя громадян не тільки не готові, але та не мають подібних механізмів. А отримавши кілька мандатів, стикаються з реаліями збудованими олігархічним політикумом, при яких, цією кількістю мандатів можна лише забезпечити добробут активу партії (повернення та примноження вкладених коштів), а до добробуту всього народу дана кількість мандатів ніякого відношення не має.

З огляду на вищезазначені реалії, створювалося ГО «Громадський рух «Соціальне Відродження». Основними завданнями на даному етапі розвитку стали завдання вироблення механізмів посильного підвищення виживаності народу вже сьогодні без наявності олігархічного фінансування. Тим більше, що олігархат не тільки не готовий виділяти на це кошти, але за своєю суттю, націлений на всіляке здирництво трудящих мас, в тому числі й трудових підприємців*.

*Трудові підприємці (в розумінні ОДСВ) - підприємці, які не присвоюють загальнонародну власність, сумлінно розподіляють плоди праці між власними найманими працівниками і отримують особистий прибуток за ефективну організаційно-управлінську діяльність.

Саме через тотальне відсутність фінансування, на початковому етапі розвитку, рухоме виключно персональною ініціативою активу ОДСВ початкове просування програм займає значний період. Але, в той же час, зрозуміла активом відсутність фінансування та депутатської підтримки на старті, допомагає неухильному розвитку програм, що проводяться і запланованих рухом.

І така позиція активу руху знаходить живий відгук у народному середовищі. Завдяки розумінню цілей і завдань поставлених перед ОДСВ, ряд громадських організацій та народних партій вже сьогодні готовий включитися в посильну роботу по реалізації програм підвищення добробуту наших співгромадян. Ця підтримка українського народу є гарантом розвитку діяльності ГРСВ, щодо стабілізації становища українського народу і держави в цілому.

Детально ознайомитися з програмою ОДСВ можна перейшовши за посиланням...

Голова правління ГО «Громадського руху «Соціальне Відродження» Михайло Романенко